Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

ARAÇ KAPLAMA

Aracınıza güneş ışınları, kir ve toz gibi etmenlere karşı tam koruma sağlar. Boyatmadan değerini korur ve ilk günkü gibi parlak ve temiz görünür.

ŞEFFAF KAPLAMA

Aracınızın boyasını ve dış yüzeyini olumsuz etkilere karşı koruyacak, aracınızın ilk günkü parlaklığına kavuşmasını sağlayacak kaplama işlemidir. Bu uygulama ile aracınızın orijinal rengi de korunur.

TEKNE KAPLAMA

Tekne ve yat başta olmak üzere tüm marin gurubu deniz araçları suya karşı dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli folyo ürünleri ile kaplanır. Korozyona karşı üstün dayanım sağlar ve düşük maliyetli bir koruma önlemidir.

CAM FİLMİ

Güneş’in zararlı olarak bilinen yaydığı UV ışınlarına karşı %99 oranında koruma sağlar. Kaza durumlarında cam kırılmasına karşı korur.

LOCAL UYGULAMA

Aracınızın dış yüzeyine bölgesel olarak kaplama çalışmaları yapıyoruz. Marka reklamı, logo gibi birçok bölgesel uygulamayı dijital baskı ve araç kaplama işlemleri ile yürütüyoruz.

UÇAK KAPLAMA

Uçak, helikopter ve tüm hava araçları için kaplama hizmeti sunuyoruz. Rüzgar, güneş ışınları, su ve basınç gibi dış etkilere karşı üstün dayanma gücü sağlayan malzemeler ile hava araçlarınızı kaplıyor ve orijinal boyanın uzun süre korunmasını sağlıyoruz. 

KİŞİYE ÖZEL TASARIM

Hayalinizdeki özgün ve estetik araca kavuşmak istiyorsanız trafikteki yüzlerce aynı marka ve modelde araçtan farklı olarak tamamen size özel tasarımlar ile kaplama uygulamaları yapıyoruz.

TİCARİ ARAÇ KAPLAMA

Hafif ticari araç, otomobil, kamyon (kasa ve tüm yüzey), otobüs, minibüs gibi tüm ticari araçlarda reklam, tanıtım ve diğer tüm tasarım uygulamalarını sunuyoruz.

SERAMİK KAPLAMA

Su kaydırıcı etkisi ve yüksek parlaklık seviyesi ile aracınız her zaman dikkatleri üzerine çeker. Estetik, şık ve yeni nesil nano teknoloji kalıcı bir kaplama için seramik kaplamayı seçebilirsiniz.

.