Araç Kaplama Fiyatları Nelerdir?

Türkiye’de geleneksel pasta cila uygulamalarına olan yönelim araç kaplama uygulamalarının ortaya çıkması ile hızlı bir şekilde azalmaya başladı. Araç kaplama uygulamaları araç sahiplerinin çok başvurduğu bir işlem haline geldi.  Aracının dış görünümünü zarar vermeden değiştirmek isteyen araç sahipleri çeşitli kaplama uygulamalarına başvuruyor. Kaplama adına bir seçim yaparken araç kaplama fiyatları konusunda da araştırma yapıyorlar.

Aracınız için seramik kaplama, karbon veya folyo gibi birçok kaplama seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kaplamalar sadece kaput sadece tavan ya da aracın tamamına yapılabilir. Hem lokal hem de bütün kaplama işlemlerinde fiyatlar farklı olacaktır. Aracınıza kaplama işlemi yaptıracaksanız öncelikle fiyat teklifi almanız gerekiyor.

Müşterilerimiz için her zaman uygun fiyatlı araç kaplama işlemleri yapıyoruz.

İlginizi çekebilir: Araç Folyo Kaplama

Araç kaplama fiyatları neye göre belirlenir?

Araç kaplama fiyatları konusunda net bilgi almak için öncelikle bizi ziyaret etmeniz gerekiyor. Ekiplerimizin yapacağı incelemeler, sizlerin talepleri gibi birçok noktaya göre net fiyat teklifi iletiyoruz. Aracınızı kaplatırken fiyatları etkileyecek birçok etmen bulunmaktadır;

  • Kaplama Yapılacak Alan

Araç kaplama fiyatları için öncelikle kaplama yapılacak alan çok önemlidir. Genellikle ülkemizde sadece kaput veya sadece tavan kaplamaları çok popüler uygulamalar oluyor. Bunun dışında aracınızın tamamını da kaplatabilirsiniz. Burada kaplama yapılacak alanın genişliği fiyatları değiştiriyor.

  • Aracın Büyüklüğü

Araç kaplama fiyatları için aracın büyüklüğü çok önemlidir. Kullanılacak malzeme ve iş yükü daha fazla olacağı için aracınız büyüdükçe maliyetler de artacaktır. Bu nedenle aracınızı görmeden fiyat teklifi vermek yanlış olur.

  • Hat Keskinliği

Araç kaplama uygulamalarında hat keskinliği çalışılacak malzemeyi ve yapılacak işlemin detaylarını değiştiriyor. Bu nedenle hat keskinliğine göre de fiyatlarımızın değişiklik göstereceğini belirtelim. Aracınızın hatları çok kıvrak olursa biraz daha yüksek maliyetli bir kaplama çalışması gerekebilir.

  • Kaplama Türü

Aracınız için kaplama işlemleri yaptıracaksanız kaplama için kullanabileceğiniz farklı malzemeler bulunuyor. Öncelikle seramik kaplama, folyo ya da karbon gibi çok çeşitli malzemeler kullanabiliyorsunuz. Kaplama türlerine göre malzeme fiyatları bütçeleri de etkileyecektir.

  • Malzeme Kalitesi

Araç kaplama fiyatları için diğer etmenlerden biri de malzemelerin kalitesi oluyor. Daha uzun ömürlü ve estetik kaplama çalışmaları için bizler her zaman en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Bu nedenle de maliyetler diğer kaplama malzemelerine göre biraz daha yüksek oluyor. Bu durum fiyatları da doğal olarak etkiliyor.

  • Döviz Kuru

Araç kaplama işlemlerinde genellikle ithal malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede aracınız için dünyanın en kaliteli kaplama malzemeleri ile çalışıyoruz. Bu nedenle maliyetlerimizi döviz kuru yakından etkiliyor. Bu sayede kaplama fiyatları da değişiklik gösteriyor.

  • Malzeme Değeri

Araç kaplama işlemlerinde bazen çok daha değerli malzemeler kullanılabiliyor. Öncelikle altın ve gümüş kaplama gibi çalışmalar her zaman daha maliyetli oluyor. Kaplama malzemesinin kendi değeri de fiyatları etkiler.

  • Tecrübe

Araç kaplama uygulamaları profesyonel bir ekip tarafından yapılmalıdır. Bu nedenle tecrübeli olan ekiplerin görev yaptığı yerlerde fiyatlar daha yüksek düzeyde olabilir. İşçilik de araç kaplama fiyatları üzerinde değişiklik gösteriyor.

  • Lokasyon

Araç kaplama fiyatları işlem yapılacak merkezin lokasyonuna göre de değişiyor. Büyük şehirlerde ve çok popüler lokasyonlarda bu uygulamalar daha yüksek bedellerle yapılabiliyor. Aynı zamanda işletme giderlerine göre kazanç oranları da değişiklik gösterebiliyor.

Araç kaplama fiyatları konusunda araştırma yaparken yukarında belirlenen tüm noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Fiyat teklifi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları 2022

Araç Kaplama Fiyatları 2022Araç kaplama fiyatları 2022 yılında diğer yıllara göre maliyetler arttığı için büyük bir değişime uğradı. Öncelikle aracın boyutu, araçtaki hat keskinliği ve uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne göre de değişiklik gösterecektir. Bu nedenle de birçok özelliğe göre fiyatlar değişiklik gösterir. Detaylar ve boyut arttıkça işçilik daha detaylı olur ve iş daha uzun sürede yapılır. Bu nedenle de fiyatlar biraz daha artış gösterir.

Araç kaplama ücretleri çok uygun bedellerle yapılabileceği gibi çok yüksek bedellere kadar çıkabilir. Öncelikle araç kaplama fiyatları kaplama malzemesine göre de değişiklik gösteriyor. Bu nedenle sizler araştırma yaparak fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz.  Hemen araç kaplama uygulamaları yaptırmak istiyorsanız merkezimize gelebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz sizin için hemen inceleme yaparak bir fiyat teklifi sunuyor.

Uygun fiyatlı araç kaplama

Araç kaplama uygulamaları aracınızın daha parlak ve estetik görünmesini sağlayan bir uygulamadır. Aracınızın kaplama işlemleri için tamamen sizlerin ihtiyaçlarına göre belirleniyor. Burada malzeme ve istediğiniz özelliklere göre hemen bir kaplama uygulamaları yapabiliyoruz. Araç kaplama işlemleri konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız sizin için hemen burada işlem yapabiliyoruz.

Araç kaplama uygulamalarında profesyonel ekibimiz, en kaliteli malzemelerimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile birlikte sizlere en uygun fiyatlı hizmeti veriyoruz. Aracınızın marka ve modeli fark etmeksizin her zaman araç kaplama fiyatları konusunda sizlere çok uygun teklifler veriyoruz. Araç kaplama uygulamaları yaptırmak istiyorsanız bizleri de arayarak ve aşağıda bize yazarak bir fiyat teklifi de alabilirsiniz.

Kaplama sırasında aracınızın gerekli olan tüm parçalarını sökerek kaliteli bir işçilik ile çalışıyoruz. Uzun yıllar boyunca sorunsuz olarak aracınızın kaplama işlemlerini yapabiliyorsunuz.  Bütçenizi zorlamayacak ve kaliteli araç kaplama uygulamaları için her zaman bizi ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Araç kaplama fiyatları 2022 konusunda bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.