Özel Tasarım Araç Kaplama

Araç kaplama uygulamaları son yıllarda çok popüler hale gelen uygulamalar olmaya başladı. Aracınızı korumak ve estetik bir görünüme sahip olmasını sağlamak adına araç kaplama uygulamalarına başvurabilirsiniz. Üstelik bu uygulamayı kişiselleştirebilmeniz mümkün. Aracınızı hayal ettiğiniz renk ve görünüme kavuşturmak için tamamen özel tasarım araç kaplama hizmetlerimizden de yararlanabiliyorsunuz.

Araç kaplama uygulamalarında öncelikle aracınızı size özel tasarım ile daha kişisel hale getiriyoruz. Sizlerin hayal ettiği bir tasarım varsa hemen bizler de yerine getirerek sizlere bilgi verebiliyoruz.  Sizlerin talep ettiği tasarımları birebir çiziyor ve aracınıza uygun boyutlara getirerek sizler için hemen uygulamaya alıyoruz. Bu süreçte kamuflaj tasarım ya da diğer tasarımlarda geçişlerin birbiri ile uyumlu olması gerekiyor.

Tüm tasarım çalışmalarında sizlere hayal gücünüzü doğru şekilde görünüme yansıtmada da yardımcı oluyoruz.  Araç tasarımlarında özel tasarım kaplamalar çok emek gerektiren bir uygulamadır. Bu nedenle de deneyimli ekibimiz ile sizlere özel araç tasarım uygulamaları yapıyoruz. Detaylı bilgi almak ve çalışmalarımızı görmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Özel tasarım araç kaplamanın farkı ne?

Özel tasarım araç kaplama uygulamalarında kaplama işlemi tamamen sizlerin hayal ettiği tasarıma göre yapılır. Yani sizlerin yaptırmak istediği bir tasarım örneği varsa hemen sizin aracınız için uyarlanır ve aracınızın boyu ile şekline özel olarak tasarlanır. Bu süreçte tasarım konusunda ekibimiz de sizlere yardımcı oluyoruz.

Müşterilerimiz için şerit, grafik tasarım, kısmı renk değişimi, tavan kaplama gibi tamamen sizlere özel tasarım kaplamalar yapıyoruz. Bu uygulamalarda tüm detaylar sizlerin yönlendirmeleri ve talepleri ile belirleniyor. Aracınıza ister sportif bir görünüm kazandırabilirsiniz isterseniz de şehrin haylaz çocuğunu yaratabilirsiniz.

Özel tasarım araç kaplama ile aracınıza tamamen kişiliğinizi yansıtarak ona bir karakter kazandırabilirsiniz. Ekibimiz özel tasarımlarla aracınızı kişiselleştirir ve tamamen estetik bir görünüm kazanarak hayalinizdeki çalışmanın ortaya çıkmasını sağlıyor. Araç kaplama çalışmalarında tüm beklentilerinizi karşılayacak özel çalışmalar yapıyoruz. Tasarım sürecinde de sizlere benzer örnekleri de göstererek yardım ediyoruz.

Özel tasarım araç kaplama uygulamaları hakkında bilgi almak için hemen bizi ziyaret edebilirsiniz.

Özel tasarım araç kaplama nasıl yapılır?

kişiye özel tasarım ara. kaplamaÖzel tasarım araç kaplama işlemlerini standart araç kaplama işlemlerine göre ön hazırlık süreci biraz daha derin ve detaylı oluyor.

 • İlk olarak sizinle birlikte bir toplantı yapıyoruz. Bu süreçte sizlerin araç kaplama uygulamasından beklentilerinizi ve isteklerinizi anlıyoruz.
 • Sizlere bu aşamalarda isterseniz tasarım anlamında danışmanlık da sağlıyoruz. Sizlerin hayalindeki tasarımı öğrendikten sonra aracınızı da inceliyoruz.
 • Aracınızı incelerken hayalinizdeki tasarımı da aracınıza uygun hale getiriyoruz. Daha sonra sizlerden son bir onay alıyoruz.
 • Aracınızın kaplama işlemi öncesi üzerindeki kir ve kalıntılardan arınması için özel malzemelerle temizlik süreci oluyor.
 • Daha sonra aracın belirli bölgeleri sökülerek kaplamaya hazır hale getiriliyor. Bu aşamadan sonra aracınızın kaplama süreci başlıyor.
 • Ekibimiz aracınızın özel kaplama malzemeleri ile kaplama işlemini yapıyor.
 • Daha sonra 24 saat kadar aracınızın kaplaması için bekliyoruz.
 • Son aşamada ise aracınız için bir onay alıyoruz ve özel tasarım araç kaplama işleminden sonra aracınızı sizlere teslim ederek keyifli kullanmalar diliyoruz.

Özel tasarım araç kaplama özellikleri

 • Araç kaplama uygulamalarında istediğiniz renk ve tasarım seçenekleri ile tamamen size özel çalışmalar yapıyoruz.
 • Tasarım süresi olarak birkaç gün boyunca sizinle iletişim kurarak yoğun olarak çalışıyoruz. Tasarım süreci bittikten sonra da 2-3 gün boyunca kaplama uygulamalarını yapıyoruz.
 • Araç kaplama işlemlerinde her türlü renk seçeneğini tercih etme şansınız oluyor.
 • Araç kaplama uygulamalarımızda özel tasarım çalışmalar yapıyoruz. Bu süreçte birden fazla rengi de bir arada kullanma şansınız oluyor.
 • Renk seçimi ve renk dağılımı konusunda birlikte hareket ederek sizlere yardımcı oluyoruz. Multi color uygulamalarımızda her zaman estetik bir hava yakalayabiliyorsunuz.
 • Tüm bunlara ek olarak tamamen benzersiz ve eşsiz bir proje de ortaya çıkarabiliyoruz. Ekibimiz de sizler beklerken size özel tasarımlar hazırlayabilir. Bizler de size birçok özel tasarım araç kaplama örnekleri gösteriyor ve aralarından seçim yapmanıza da fırsat veriyoruz.

Özel tasarım araç kaplama uygulamaları konusunda bilgi almak ve tasarım sürecinde bizlerden destek istemek adına hemen bir çayımızı içmeye bekliyoruz.

Özel tasarım araç kaplama fiyatları

Araç kaplama uygulamalarında fiyatlar çok geniş bir skalada oluyor. Özellikle özel tasarım araç kaplama yapacaksanız önceden bir fiyat bilgisi vermek doğru olmuyor. Bu süreçte istediğiniz kaplama türü, tasarım sürecinde alacağınız destek ve aracınıza yapılacak kaplamanın boyutu gibi birçok unsur fiyatlar üzerinde etkili unsurlar arasında yer alıyor.

Özel tasarım araç kaplama fiyatları konusunda detaylı bilgi almak istiyorsanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Araç kaplama uygulamalarında öncelikle aracınızı inceliyor ve sizlerin tasarım hedeflerini de dinliyoruz. Bu aşamadan sonra sizlere özel bir fiyat teklifi veriyoruz. Araç kaplama konusunda fiyat teklifi aldıktan sonra hemen çalışmalarımıza başlamak adına aracınızı bize teslim edebilirsiniz.

Özel tasarım araç kaplama ücretleri konusunda her zaman sizlere en uygun fiyatları veriyoruz. Araç kaplama uygulamalarında tasarım süreci ve ekibimizin emek durumuna göre de bütçeniz değişiklik gösterebilir. Bu nedenle de fiyat bilgisi almak için merkezimizi ziyaret etmeniz gerekiyor.

Özel tasarım araç kaplama fiyatları hakkında bilgi almak ve hayalinizdeki aracınıza kavuşmak için bizlere ulaşabilirsiniz.