Ticari Araç Kaplama

Ticari araç kaplama uygulamaları hem marka bilinirliği hem de açık hava reklamcılığı adına yapılan çok etkili çalışmalar arasında yer alıyor. Bu uygulamada araçların tamamen giydirme işlemleri yapılıyor ve ortaya görsel açıdan çok etkili bir sonuç çıkıyor. Markanıza ait logo ya da ürünlere ait görsellerle donatılmış özel olarak tasarlanan giydirmeler ile birlikte etkili bir şekilde reklam yapabilirsiniz.

Ticari araç kaplama işlemleri aynı zamanda ticari taksi giydirme işlemi olarak da yapılabiliyor. Araç kaplama işlemleri bölgesel şekilde ya da aracın tamamına yapılabilir. Markanız ticari araç kaplama işlemleri ile birlikte çok geniş bir kitleye ulaşabilir. Tamamen sınırsız bir tasarım seçeneği ile bu işlemleri yapabilirsiniz.
Aracınızın rengine göre kaplama işlemlerini kısa süre içinde tamamlıyoruz ve tamamen kaliteli bir kaplama işlemini sizin için yapıyoruz. Ticari araç kaplama işlemlerinde kaplamalar uzun ömürlü, estetik ve dayanıklı oluyor. Aynı zamanda kaplamaları istediğiniz an sökebiliyorsunuz. Bu durumda aracınızın orijinal boyası hiçbir şekilde zarar görmüyor.

Ticari araç kaplama projeleri için hemen bize ulaşabilir ve her türlü projenizi birlikte hayata geçirebiliriz.

Ticari araç kaplama nasıl yapılır?

Ticari araç kaplama işlemlerinde öncelikle sizlerin tasarımlarına bakıyoruz. Tasarım sürecinde sizlere fikir verecek hizmetler de veriyoruz. Sınırsız renk ve tasarım seçeneği ile birlikte tüm ticari araç kaplama işlemlerinizi yapıyoruz. Renk değişimleri için mat, parlak, parlak metalik, parlak simli, şeffaf kaplama gibi birçok uygulamayı sizin için yapıyoruz.  Hem binek araç hem de kamyon ve tır gibi geniş araçlar için kaplama işlemi yapıyoruz.

Kaplama işleminden önce aracınızı detaylı olarak temizliyoruz. Araç yüzeyinde kir veya farklı tortular bulunursa araç kaplama işlemlerinde yüksek performans alınamaz. Bu nedenle de detaylı bir şekilde özel malzemeler ile ticari araç kaplama işlemlerini yapıyoruz. İster bölgesel ister tek parça olarak farklı ticari araç kaplama işlemlerini yerine getiriyoruz.

Kaplama işlemlerini sonrasında titiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Bu uygulama sonrasında aracınızda estetik bir görünüm ortaya çıkıyor. Ticari araç kaplama işlemleri için her zaman bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Ticari araç kaplamanın avantajları nelerdir?

Ticari Taksi Kaplama

Ticari araç kaplama işlemlerinizi kısa süre içinde tamamlıyor ve profesyonel ekibimiz ile kaliteli bir şekilde sizlere teslim ediyoruz.

Ticari araç kaplama avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Ticari araç kaplama işlemlerinde mat, parlak, parlak metalik, parlak simli ve şeffaf kaplama gibi farklı seçenekler yapıyoruz.
  • Parlak kaplama çalışmaları yaptığınızda araçlarınızı belirli zamanlarda cila uygulaması ile ilk günkü haliyle koruyabilirsiniz.
  • Araçlarınızı kapladıktan sonra istediğiniz zaman kaplamalar sökebilir.
  • Araç kaplama uygulaması hiçbir şekilde aracın orijinal boyasına zarar vermez.
  • Aracınızın üzerinde solma, leke ya da yapışkan bırakma gibi hiçbir sorun karşınıza çıkmaz.
  • Araç kaplama uygulamaları ile suya karşı dayanımı da artar ve aracınız çok parlak bir görünüme kavuşur.

Ticari araç kaplama işlemlerini yaparken kaportada yer alan ezikler ve göçükler kapanmaz. Bunun için farklı onarım işlemlerinin yapılması gerekir.  Bu uygulamaları yaptıktan sonra araç kaplama işlemi yapılmalıdır. Ticari araç kaplama işlemleri sayesinde aracın orijinal boyası güneşin zararlı ışınlarından da asla etkilenmez.

Ticari araç kaplamanın reklama etkisi

Ticari araç kaplama işlemleri son yıllarda markaların reklam amacıyla kullandıkları çok etkili yöntemler arasında bulunuyor. Özellikle her alanda reklam yapabileceğiniz araç kaplama işlemleri ile birlikte başka araçlara da kaplama işlemi yaptırabilirsiniz. Kendi markanızın reklamını yapabileceğiniz gibi aracınız için farklı markalara ait reklamlar da alabiliyorsunuz.

Araç reklamları ile birlikte çok düşük bütçelere çok etkili reklamlar yapabiliyorsunuz. Yaratıcı tasarımlar ile markanızı ticari araç kaplama işlemleri sayesinde geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz. Detaylı bilgi ve tasarım işlemleri için ekibimiz sizlere yardımcı oluyor.

Kalıcı ve etkili reklam çalışmaları için markanıza ve kurumsal yapınıza özel ticari araç kaplama uygulamalarını hayata geçiriyoruz.

Ticari taksi kaplama

Ticari taksiler için kaplama işlemleri de ekibimiz tarafından yapılıyor. Öncelikle ticari taksinin marka ve modeline göre özel tasarım planlamaları yapıyoruz. Aynı zamanda taksinin rengine göre de tam denk gelecek renkte çalışmalar yapıyoruz. Ticari taksi kaplama işlemleri konusunda da ne zaman isterseniz ekibimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Bunun için hemen bize ulaşarak detaylı bilgi alın.

Ticari araç kaplama işlemlerini kısa süre içinde yapıyoruz. Üstelik taksinizin orijinal rengi hiçbir şekilde zarar görmüyor. Bütünsel ve parça parça kaplama işlemleri için her zaman bize ulaşabilirsiniz. Zaman içinde zarar gören kaplamalarınızın bakımını yapıyoruz ya da yenileyerek tekrar taksinizin ilk günkü parlaklık ve estetik görünümüne kavuşmasını sağlıyoruz.

Ticari araç kaplama fiyatları

Ticari araç kaplama işlemlerinde yapılacak tasarım öncelikle fiyatları belirliyor. Sonrasında kaplama malzemesi de fiyatlarda etkili bir durum oluyor. Ticari araç kaplama fiyatları konusunda bilgi almak için hemen firmamıza uğrayın ve detaylı bilgi için taleplerinizi bize iletin. Daha sonra hemen bilgilendirmeleri alarak sizlere fiyat teklifi sunuyoruz.

Ticari araç kaplama işlemlerinde kaplama yapılacak alan da fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Kaplama çalışmalarında her zaman profesyonel kadromuzla en kaliteli ve estetik çalışması en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Araç kaplama projeleriniz ve tasarım süreci için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Ticari araç kaplama fiyat bilgisi için hemen bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.